•    
    • درباره بانک
    • "ثبت رسمی لوگوی باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران"

     "ثبت رسمی لوگوی باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران"

     به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، علامت تجاری باشگاه مشتریان این بانک در اداره ثبت علایم تجاری، به طور رسمی ثبت شد.

     باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، به عنوان یک فضای مجازی و پل ارتباطی با مشتریان در بهمن ماه سال 1394 راه اندازی گردید و هدف از ایجاد آن، افزایش تعامل و ارتباط موثر با مشتریان و افزایش رضایتمندی مشتریان با ایجاد ارزش افزوده از طریق باشگاه مشتریان است. در حال حاضر 3434 مشتری عضو فعال باشگاه مشتریان بانک می باشند که 78 عضوآن VIP ، 91 عضو طلایی ، 198عضو نقره ای ، 207 عضو برنزی و 2860عضو عادی هستند.
     قابل ذکر است از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران استفاده از تخفیفات نرخ سود تسهیلات، خدمات بانکداری شرکتی، استفاده از تخفیفات ویژه جهت خدمات صرافی و نقل و انتقالات ارزی، خدمات بازاریابی داخلی و خارجی از طریق شرکتهای معتبر مکان بازار و استفاده از دوره های آموزشی تخصصی می باشد. همچنین برای آگاهی و اطلاع از جزییات بیشتر علاقمندان می توانند به سامانه باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران به نشانی http://club.edbi.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان به شماره های 32-88709022 تماس حاصل نمایند.
     مطالب مرتبط
کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.