•    
    • درباره بانک
    • همایش معرفی فرصت‌های مشارکت ایران در بازسازی عراق

     همایش معرفی فرصت‌های مشارکت ایران در بازسازی عراق

     «همایش معرفی فرصت‌های مشارکت جمهوری اسلامی ایران در بازسازی عراق» با حضور خسروتاج، معاون صادراتی وزیر صنعت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران و آل‌اسحاق رئیس اتاق مشترک ایران و عراق و مشارکت نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.

     به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، ابراهیم محمدرضازاده، دبیر میز عراق و رایزن سابق ایران در این کشور، با اعلام این خبر افزود: این همایش با معرفی فرصت‌های جدید بازار عراق در زمینه‌های خدمات فنی و مهندسی، تأمین کالا و مایحتاج ضروری، بازسازی صنایع و مشارکت صنعتی با دولت عراق در روند بازسازی این کشور برگزار خواهد شد.
     رضازاده اظهار داشت: دستگاه‌های مرتبط مانند ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق، نهاد ریاست جمهوری، اتاق مشترک ایران و عراق، وزارت امورخارجه، وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی، سازمان استاندارد، نمایندگان بانک‌ها، رایزنان دو کشور و دیگر سازمان‌های مربوطه در این رویداد حضور فعال خواهند داشت.
     وی در خصوص نحوه حضور در این همایش گفت: «همایش معرفی فرصت‌های مشارکت ایران در بازسازی عراق» روز شنبه 30 دی‌ماه از ساعت 9:30 تا 12 برگزار خواهد شد همچنین علاقمندان صادرکنندگان، پیمانکاران دارای رتبه، و ذینفعان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی dmr.ir ثبت نام کنند.
     مطالب مرتبط
کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.