•    
    
    • درباره بانک
    • پنجمین نمایشگاه خشکبار،آجیل،میوه‌های خشک و صنایع وابسته برگزار می شود

     پنجمین نمایشگاه خشکبار،آجیل،میوه‌های خشک و صنایع وابسته برگزار می شود

     پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته از تاریخ ۱3 لغایت 16دی ¬ماه با حضور ده ها شرکت و واحد تولیدی و فرآوری و همچنین شرکت های بزرگ صادراتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

     به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار و آجیل؛ در این نمایشگاه علاوه بر عرضه و ارائه انواع خشکبار و آجیل و میوه های خشک؛ نوین ترین دستگاه ها، تجهیزات و صنایع مختلف مربوط به فرآوری و بسته بندی های صادراتی خشکبار نیز به نمایش گذاشته می شود.

     در این نمایشگاه همچنین؛ تولید کنندگان و توزیع کنندگان آجیل و خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی خشکبار، واحد ها و کارگاه های پوستگیری، بودادن، شرکت های پاستوریزه کردن خشکبار، واحد های درجه بندی، خلال و پودر کردن خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های فرآوری میوه و سبزیجات خشک، زرشک وعناب، زعفران، چای و قهوه، ادویه و چاشنی و واحد های تولیدی و صادراتی حبوبات، غلات، برنج، ذرت و گندم؛ نوین ترین و جدیدترین صنایع، تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

     در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک: صنایع تبدیلی و جنبی خشکبار، نهاد های کشاورزی (کود ، بذر ، سم )،شرکت های دانش بنیان،شرکت های بازرگانی و انجمن ها و تشکل های وابسته هم حضور خواهند داشت و کالاها و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

     این نمایشگاه با هدف توسعه و افزایش تولید خشکبار کشور، یافتن بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات تبدیلی،فرآوری و بسته بندی خشکبار ، اشتغالزائی و توجه مسئولان به این صنعت؛ برگزار می شود.

     پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته فرصتی است تا علاوه بر شناسایی و معرفی توانمندی های این صنایع ، زمینه های ایجاد و تبدیل و استمرار این نمایشگاه به کانون صنعت خشکبار منطقه، فراهم شود.

     پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته از سوی شرکت مشاوران نمایشگاهی سایا نمای پارسیان و با مشارکت سازمان توسعه تجارت ایران ، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران ،معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، انجمن پسته ایران،اتاق های بازرگانی و انجمن ها و اتحادیه های خکشبار در مساحتی بالغ بر 6000 متر مربع برگزار خواهد شد.

     این نمایشگاه که با رویکرد تجاری و معرفی فرصتهای صادراتی صنعت خشکبار کشور برپا می شود، سال گذشته نیز با حضور بیش از 110 شرکت مطرح از سراسر کشور برگزار شد و در آن هیئت های تجار و بازرگانی و خریدارانی از 28 کشور جهان حضور یافتند.
کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.