•    
    
    • درباره بانک
    • توافقنامه همکاری صنعتی و اقتصادی بین ایدرو و اتاق بازرگانی چین به امضا رسید

     توافقنامه همکاری صنعتی و اقتصادی بین ایدرو و اتاق بازرگانی چین به امضا رسید

     موافقنامه همکاری های صنعتی و اقتصادی بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) و اتاق بازرگانی چین امروز پنج شنبه به امضا رسید.

     به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از ایدرو، در این مراسم رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره بر نقش توسعه ای ایدرو در حوزه های صنعتی و اقتصادی گفت: به ایران نباید به عنوان بازار صادراتی نگاه کرد، ظرفیت های زیادی در بخش های مختلف صنعت، ‌معدن و تجارت برای همکاری بین ایدور و شرکت های چینی وجود دارد .
     منصور معظمی بر انجام سرمایه گذاری شرکت های چینی در ایران تاکید کرد و افزود: ایدرو می تواند به عنوان دروازه ورود صنایع و شرکت های بخش خصوصی چین به ایران نقش مهمی را ایفا کند.
     وی با اشاره به سخنان وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در خصوص ادامه همکاریها و حل مشکلات بیمه و بانکی بین ایران و چین افزود: رفع این موانع می تواند فرصت همکاریهای خوب و همه جانبه ای را برای دو طرف فراهم کند.
     معظمی یادآورشد: ایدرو می تواند به دو شیوه با شرکت های چینی همکاری کند در یک شیوه می تواند به طور مستقیم عمل کند و در شیوه دیگری با حمایت از بخش خصوصی، می تواند به همکاری های خود با شرکت های چینی ادامه دهد.
     ، در این مراسم مدیران چند شرکت چینی با معرفی توانمندیهای شرکت های خود زمینه های همکاریهای خود ارائه کردند.
کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.