•    
    
    • درباره بانک
    • اعزام هیات تجاری - فناوری و برپایی پاویون در چین

     اعزام هیات تجاری - فناوری و برپایی پاویون در چین

     کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در نظر دارد تا از شرکت‌های منتخب تولیدی جهت حضور در اعزام هیات تجاری - فناوری به چین در قالب حضور در نشست تجاری B2B در شانگهای و شنزن، بازدید از پارک صنعتی سوژو و پاویون ملی ایران و بازدید از نمایشگاه فناوری‌های پیشرفته چین (CHTF) حمایت کند.

     با عنایت به رویکرد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت کمک به صادرات محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران و ایجاد/ تقویت برندهای ایرانی، کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در نظر دارد تا از شرکت‌های منتخب تولیدی جهت حضور در اعزام هیات تجاری - فناوری به چین در قالب حضور در نشست تجاری B2B در شانگهای و شنزن، بازدید از پارک صنعتی سوژو و پاویون ملی ایران و بازدید از نمایشگاه فناوری‌های پیشرفته چین (CHTF) حمایت کند. لازم به ذکر است که به دلیل تعدد شرکت‌ها تنها درخواست شرکت‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرد که شرایط زیر را دارا باشند:
     - دارا بودن تأییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
     - برخورداری از محصولات با کیفیت و قابل رقابت در عرصه بین‌المللی
     - داشتن انگیزه و برنامه صادراتی بلند مدت
     - داشتن الزامات زیرساختی لازم برای ارتباطات بین‌المللی (سایت، کاتالوگ و بروشور به زبان انگلیسی)
     - داشتن گواهی‌های بین‌المللی برای محصولات صادراتی
     * این برنامه از 19 تا 23 آبان‌ماه 1398 در معیت جناب آقای دکتر ستاری (معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور) برگزار خواهد شد.
     * شرکت‌هایی که تمایل به داشتن غرفه در پاویون نمایشگاه CHTF را دارند، باید به صورت جداگانه ثبت‌نام در پاویون را انجام دهند.

     * شرکت‌هایی که صرفاً برنامه حضور در نشست‌های تجاری B2B و بازدید از پارک صنعتی سوژو و نمایشگاه‌ها را دارند، باید تنها برنامه اعزام هیات تجاری را ثبت‌نام نمایند.
     * ثبت درخواست اعزام هیات تجاری برای تمامی شرکت‌هایی که قصد همراهی در این هیات را دارند الزامی است.
کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.