•    
    
    • درباره بانک
    • پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی سلامت بغداد برپا می‌شود.

     پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی سلامت بغداد برپا می‌شود.

     با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی سلامت بغداد برپا می‌شود.

     به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه بین المللی سالانه تجهیزات پزشکی و دارویی عراق با همکاری وزارت بهداشت این کشور یازدهم تا سیزدهم شهریورماه برگزار می شود.
     این نمایشگاه با ارائه فرصت های مشارکت و ارائه آخرین فناوری های توسعه در حوزه بهداشت و محیط زیست ، دومین رویداد رسمی چشم انداز واقعی از سلامت و واقعیت سرمایه گذاری در عراق است. خدمات درمانی و تلاش دولت عراق از روند توسعه در این زمینه مبتنی بر فرصت های سرمایه گذاری بین بخش های خصوصی و دولتی و همچنین باز کردن درهای بازارهای بین المللی است.
     در واقع نمایشگاه بین المللی سالانه تجهیزات پزشکی و دارویی عراق به دنبال تسهیل مشارکت شرکت هایی است که در بخش خصوصی یا دولتی فعالیت دارند و می توانند در این زمینه به توسعه بخش سلامت کشور عراق کمک کنند.
     پاویون ملی ایران در این نمایشگاه، با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا می شود.
     شرکت هایی که قصد حضور در این نمایشگاه را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸ _۸۸۷۰۸۰۶۶ تماس بگیرند.

کلیه حقوق متعلق به بانک توسعه صادرات ایران می باشد.